twins

Choć środa nigdy nie będzie sobotą, właśnie „w prezencie” dostajemy dzień wolny w środku tygodnia. Jak go wykorzystać?

  1. Wstań rano, nie w południe

Tak, rozumiemy, że musisz odespać. Ale naprawdę nie warto spać powiedzmy do 12. Przez to w ogóle nie odczujesz specjalnego, wolnego dnia. Pamiętaj, że zachód słońca jest już ok. 15 50…

  1. Zacznij od dobrego śniadania

Dużo słyszałeś o pożywnej owsiance, jaką jedzą na śniadanie Justyna Kowalczyk czy Robert Lewandowski, ale nigdy nie miałeś czasu, żeby przygotować ją nieco wcześniej? We wtorkowy wieczór nie masz wymówki – idź do sklepu, kup odpowiednie płatki, ziarna i ulubione suszone owoce, a na śniadanie zjesz najlepszy energetyk w swoim życiu!

Jeśli owsianka to nie Twoje powołanie, zjedz inne wymarzone śniadanie. Ale pamiętaj: na spokojnie, nie przeglądając wtedy poczty czy czytając wiadomości. Twój mózg nie zanotuje wtedy tego, że zjadł śniadanie.

  1. Zachmurzenie duże?

To nic – wybierz się na spacer, najwyżej z parasolem! Weź swoją ulubioną książkę lub magazyn, żeby przed zmrokiem…

  1. Pójdź do kawiarni (spokojnie, niektóre będą otwarte)

Nawet, jeśli będziesz tam sam/a, spędzisz świetny czas. Ale najlepiej oczywiście umówić się z dobrym znajomym. Umów się z kimś, z kim od dawna nie miałeś/miałaś możliwości się spotkać!

  1. Planuj, planuj, planuj

Jeśli nie zaplanujesz dnia wolnego, zazwyczaj minie on tak, jakby go nie było. Prześpisz, przeleżysz, zrobisz pranie, zakupy… Żadna przyjemność. Dlatego już w środę rozplanuj, jak spędzisz super wyjątkowy dzień, sobotę!